فدراسیون نینجا WNF
 • فدراسیون جهانی نینجا - هنرهای رزمی نینجا WNF

  فدراسیون جهانی نینجا دارای تشکیلات معتبر و منظم جهانی با علامت اختصاری WNF مخفف [WORLD NINJA FEDERATION] می باشد.

  هنر رزمی نینجا یعنی فنون رزمی و مبارزات رینگی - تکنیک ها و تاکتیکهای فنی و اصولی رزمی متنوع و به روز دنیا که جهت بالا بردن توان رزمی می باشد.

  فدراسیون جهانی نینجا در سال 2010 برای اولین بار در جهان توسط استاد ارشد مهران قاسم زاده مربی و داور درجه یک ملی و بین المللی,عضو اسبق تیم ملی و مربی تیم ملی کشور آذربایجان،قهرمان جهان،قهرمان کاپ جهان,قهرمان اروپا،قهرمان قفقاز،قهرمان اروآسیا، قهرمان ملی و بین المللی بنیانگذاری و ثبت جهانی شده است.

  یکی از مهمترین اهداف تاسیس فدراسیون جهانی نینجا ساماندهی و تحت پوشش قرار دادن سبکهای مختلف هنرهای رزمی نینجا و برگزاری مسابقات قهرمانی جهان –آسیا –اروپا ، بین المللی و آموزش آکادمیک مربیگری و داوری می باشد.

  در حال حاظر این فدراسیون بیش از 65 کشور از 4 قاره جهان نماینده و عضو فعال دارد که فدراسیون جهانی نینجا در کشور (آذربایجان) فدراسیون آسیا نینجا در کشور امارات متحده عربی (دبی) فدراسیون اروپایی نینجا در کشور (ایتالیا)و آکادمی جهانی نینجا در کشور(آذربایجان شهر باکو) مستقر می باشد.

  مدیریت خلاق و توانمند بالای فنی ایشان باعث شده فدراسیون جهانی نینجا در سازمانهای معتبر بین المللی ورزش مورد تائید جنبش المپیک عضو و مورد تائید قرار گیرد.از جمله سازمان تافیسا (آلمان) اسپورت آکورد آسیا (چین) آکادمی ورزشی اروپا (بلژیک) دانشگاه هنر های رزمی (هندوستان) سازمان بین المللی شبکه ورزش (لوزان-سوئیس) سازمان جهانی توسعه ورزشهای سنتی (لهستان) انجمن عمومی فدراسیون های ورزشی و اقیانوسیه (ماکائو) فدراسیون ورزشهای هماهنگی (سوئیس) انجمن اتحایه بین المللی هنرهای رزمی (اروپا) و ثبت قضایی در کشور مجارستان و گرجستان سازمان ورزشهای اروپایی (سوئیس) و چندین سازمان دیگر.

  و در سال 2020 با یاری خداوند منان توانستیم عضو رسمی کمیته المپیک بین المللی هنرهای رزمی شویم که با رای هئیت رئیسه کمیته المپیک هنرهای رزمی نینجا WNF سهمیه شرکت در مسابقات 2021 را از کمیته المپیک بین المللی هنرهای رزمی دریافت کرد.

  تاکنون فدراسیون جهانی نینجاموفق شده با 120 فدراسیون و کنفدراسیون و سازمان جهانی ورزشی تفاهم نامه و قرارداد همکاری امضاء نماید.

  استاد مهران قاسم زاده ، رئیس فدراسیون جهانی نینجا(WNF) ،مدیر آکادمی جهانی نینجا از توابع آذربایجان غربی از کلانشهر ارومیه وی از سن 5 سالگی وارد دنیای هنرهای رزمی شده و ورزش خود را با کونگ فو چینی ووشو شروع کرده است. در طول چندین سال مشغول ورزشهای متعددی اعم از دو میدانی - شنا - ژیمناستیک -کاراته - کیک بوکسینگ -هاپکیدو - بدنسازی و ... پرداخته و با جدیت و تلاش و پشتکار در سن 11 سالگی مفتخر به دریافت کمربند مشکی پیش رفته و هم اکنون کمربند مشکی دان 7 فدرال ایران, مربی و داوری درجه 1 ملی و بین المللی را دارا می باشد.

  استاد قاسم زاده تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته تربیت بدنی و کارشناسی مهندسی عمران ,کارشناسی ارشد مدیریت دولتی به اتمام رسانده واز سوی دانشگاه به عنوان دانشجوی ممتاز و برگزیده انتخاب شده است و مفتخر به دریافت دکترای افتخاری از معتبر ترین دانشگاه ها ، کنفدراسیون و سازمانهای جهانی از جمله کشور برزیل – اسپانیا –ایتالیا – آلمان – نیویورک – فیلیپین – آمریکا – هرزگین – هندوستان – اندولزی و...را شده است.

  ایشان پس از سالها سفرهای متعدد ورزشی و تحقیقی و تحصیلی به کشورهای خارجی برای اولین بار در جهان توانست فدراسیون جهانی نینجا و سبک نینجا را بنیانگذاری و به ثبت جهانی برساند.فدراسیون نینجا بیش از 10 سال پیش تاسیس و در حال حاضر بیش از 65 کشور از 4 قاره نماینده و عضو فعال دارد و تا کنون مسابقات جهانی – کاپ جهانی – بین المللی- قهرمانی اروپا – مسابقات ملی – دوره های مربیگری- داوری و دان بین المللی در کشورهای مختلف جهان برگزار گردیده و در همین حال به آموزش این رشته ورزشی در باشگاههای عمومی و خصوصی خود به علاقه مندان ایرانی و خارجی هنر رزمی را آموزش میدهد.وی بازیکن اسبق تیم ملی و در حال حاضر مربی تیم ملی جمهوری آذربایجان می باشد.

  استاد قاسم زاده به نگارش مجموع کتابهای متعددی با عناوین ,9 کتاب داوری نینجا WNF -آشنایی با نینجا WNF- دیکشنری هنرهای رزمی نینجا WNF-را به عرصه چاپ رسانده تا مربیان و داوران و ورزشکاران علاقمند به هنرهای رزمی بتواند با قوانین و مقررات این سبک قدرتمند جهانی بیشتر آشنا شوند.
  ایشان علاوه بر هنر رزمی در هنر بازیگری نیز در کشور ایران و آذربایجان ایفای نقش کرده و هنرهای رزمی را به معرض نمایش در آورده است.

  مدیریت خلاق و تخصص و تجارب ارزنده و توانمندی فنی ایشان باعث شده بزرگان رزمی او را به عضویت هیئت رئیسه سازمان فدراسیونهای جهانی منصوب کنند و افتخار کسب کمربند مشکی دان 10 را بیش از 30 فدراسیون و سازمان جهانی کسب نموده که این امر باعث شده وی جوان ترین گرند مستر در سازمانهای ورزشی جهان شناخته شوند.

  http://world-ninjafederation.com/

شبکه های اجتماعی